AÖF Ara Sınavlarını Tamamlayan Öğrenciler Sonuçları Bekliyor: İşte Sonuçların Açıklanacağı Tarih ve İtiraz Yöntemi

AÖF Ara Sınavlarını Tamamlayan Öğrenciler Sonuçları Bekliyor: İşte Sonuçların Açıklanacağı Tarih ve İtiraz Yöntemi
AÖF bahar dönemi ara sınavları 23-24 Mart tarihlerinde online olarak yapıldı. Sınavlara giren adaylar soru ve cevapları ekampus.anadolu.edu.tr adresinden inceleyebiliyor. Sınav sonuçlarının ise Nisan ayının ilk haftasında açıklanması planlanıyor

AÖF öğrencileri bahar dönemi ara sınavlarını tamamladı. Sınavlar 23-24 Mart tarihlerinde online olarak yapıldı. Sınavlara katılan adaylar soru ve cevapları ekampus.anadolu.edu.tr adresinden erişebiliyor. Soru ve cevaplara itiraz etmek isteyenlerin ise 26 Mart’a kadar başvurması gerekiyor. AÖF ara sınav sonuçlarının Nisan ayının ilk haftasında duyurulması bekleniyor.

AÖF Ara Sınav Soru ve Cevapları

AÖF bahar dönemi ara sınavları 23-24 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleştirildi. Sınavlara giren adaylar soru ve cevapları ekampus.anadolu.edu.tr adresinden inceleyebiliyor. Soru ve cevaplar 25 Mart’ta yayınlandı. Soru ve cevaplara itiraz etmek isteyen adayların ise 26 Mart’a kadar başvurması gerekiyor. Başvurular yine ekampus.anadolu.edu.tr adresinden yapılıyor.

AÖF Ara Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

AÖF bahar dönemi ara sınav sonuçlarının Nisan ayının ilk haftasında açıklanması planlanıyor. AÖF resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacak olan sonuçlar, öğrenci otomasyonu sistemi üzerinden de görüntülenebilecek. AÖF ara sınav sonuçlarına göre öğrencilerin başarı durumları ve not ortalamaları belirlenecek.

AÖF Final ve Yaz Okulu Sınavları Ne Zaman?

AÖF bahar dönemi final sınavı 25-26 Mayıs tarihlerinde, yaz okulu sınavı ise 17 Ağustos’ta yapılacak. Final ve yaz okulu sınavları da online olarak gerçekleştirilecek. Sınavlara girecek olan adayların sınav tarihlerinden önce ekampus.anadolu.edu.tr adresinden sınav giriş belgelerini alması gerekiyor. Sınavlarda soru sayısı ve süresi değişmeyecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.