Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan Vefa Personeli İlanı! Başvurmak İçin Son Gün 4 Nisan

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan Vefa Personeli İlanı! Başvurmak İçin Son Gün 4 Nisan
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı vefa personeli alacağını açıkladı. Başvurular 14 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacak. Başvuru şartları arasında Türk vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, hasta ve yaşlı bakım sertifikası sahibi olmak..

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Burdur'un Çeltikçi ilçesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na (SYDV) iki vefa personeli alacağını duyurdu. Vefa personeli, evden çıkamayan yaşlı, hasta ve engelli vatandaşlara yardım etmek için görev yapacak. Başvuru şartları ve detayları haberimizde...

Aile Bakanlığı'ndan Vefa Personeli Alımı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Burdur'un Çeltikçi ilçesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na (SYDV) iki vefa personeli alacağını açıkladı. Vefa personeli, evden çıkamayan yaşlı, hasta ve engelli vatandaşlara yardım etmek için görev yapacak. Vefa personeli, vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak, sağlık hizmetlerine erişimlerini sağlamak, sosyal destek programlarına başvurmalarına yardımcı olmak ve psikolojik destek vermek gibi görevleri yerine getirecek.

Başvuru Şartları Neler?

Başvurular için gereken şartlar ise şu şekilde:

Türk vatandaşı olmak,
En az Lise ve dengi okul mezunu olmak,
21 ile 49 Yaş aralığında olmak,
Hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmak,
B sürücü belgesine sahip olmak,
Sağlık sorunu olmamak,
Burdur’un Çeltikçi ilçesinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak.

Başvurular Nereden ve Nasıl Yapılacak?

Çeltikçi SYDV bünyesinde vefa personeli alımı için adaylar iş başvurularını başvuru belgeleri ile birlikte Konak Mah. Adnan Menderes Bulvarı Çeltikçi Kaymakamlık Binası Kat: 1 Çeltikçi/ BURDUR adresine şahsen yapabilecek. Başvuru belgeleri arasında Adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, halk eğitim merkezi onaylı hasta ve yaşlı bakım sertifikası, diploma fotokopisi ve aile hekimliğinden alınmış sağlık raporu bulunuyor. Başvurular 14 Nisan 2024 tarihleri arasında kabul edilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.