6 Bin 883 Personel Alınacak! Tek Şart İlkokul Mezunu Olmak

6 Bin 883 Personel Alınacak! Tek Şart İlkokul Mezunu Olmak
İŞKUR tarafından duyurulan personel ve işçi alımına dair detaylar tek tek belli olmaya devam ediyor.

İŞKUR tarafından belirli dönemlerde açılan işçi alımları için fırsatlar devam ediyor. İŞKUR tarafından en az ilk okul mezunu 6883 personel alınacağı duyuruldu.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) platformunda temizlik görevlisi alımları hızla artıyor. Özel sektör firmaları tarafından yapılan duyurulara göre, en az ilkokul mezunu 6883 temizlik görevlisi alımı yapılacak. Başvuru süreci, adayların İŞKUR platformu üzerinden online olarak gerçekleştirebileceği belirtiliyor.

İzmir, Muğla, İstanbul, Trabzon, Ankara, Bursa, Batman, Antalya, Nevşehir, Adana, Aydın, Siirt ve Tokat gibi birçok şehirde temizlik görevlisi alımları gerçekleştirilecek. Bu alımlar, iş arayanlar için büyük bir fırsat oluştururken, özellikle ilkokul mezunu olan adaylara geniş bir istihdam imkanı sunuyor.

iskur-basvuru-1.png

iskur-basvuru-2.png

Başvuru Yeri

Temizlik Görevlisi alımı başvuruları (İŞKUR) web sayfası https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335 adresi üzerinden online olarak alınacak. Başvuru yapacak adaylar İŞKUR Kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak, açık iş ilanları kısmından kendilerine uygun alımlara başvuruda bulunabilirler.

Etiketler :