B Sınıfı Ehliyeti Olan Herkes Başvurabilir! Detaylar Açıklandı

B Sınıfı Ehliyeti Olan Herkes Başvurabilir! Detaylar Açıklandı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, en az 65 puan alan adaylar arasından zabıta memuru alımı için başvuruların 24-28 Haziran 2024 tarihleri arasında şahsen kabul edileceğini duyurdu, adayların belirtilen şartları sağlamaları gerekmektedir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, KPSS'den en az 65 puan almış adaylar arasından zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu.

Başvuruların 24-28 Haziran 2024 tarihleri arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Eğitim Şube Müdürlüğü'ne şahsen yapılması gerekiyor.

Başvuru yapacak adayların, kimlik belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi ve B sınıfı sürücü belgesi gibi belgeleri ibraz etmeleri gerekmektedir.

Erkek adayların minimum 1.67 metre, kadın adayların ise minimum 1.60 metre boyunda olmaları şartı aranmaktadır.

Başvuru şartları arasında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu lisans mezunu erkek adaylar ile Adalet Ön Lisans mezunu erkek ve kadın adayların da başvurabileceği belirtilmiştir.

Adayların 30 yaşını doldurmamış olmaları ve daha önce kamu kurumlarından disiplinsizlik veya ahlaki sebeplerle çıkarılmamış olmaları gerekmektedir.

Zabıta memuru alımı başvuru sürecinde adayların boy ve kilo ölçümleri de başvuru sırasında yapılacaktır. Tüm başvurular, Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No:50 Şirinkapı Buca/İzmir adresinde kabul edilecektir.

Etiketler :