Destek almak isteyen binlerce adayın katıldığı bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Destek almak isteyen binlerce adayın katıldığı bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?
Maddi destek almak isteyen adayların katıldığı bursluluk sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. Peki bursluluk sınav sonuçları açıklanma tarihi ne zaman? Tüm ayrıntılar...

BURSLULUK SINAVI NE ZAMAN GERÇEKLEŞTİ?

Bursluluk sınavı sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı, maddi zorluk yaşayan ailelerin çocuklarının eğitim masrafına destek olmak amacıyla düzenlenmişti ve 21 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirildi.

BURSLULUK SINAVI SONUÇLARINA NEREDEN BAKILACAK?

Şimdi ise sınavın ardından sonuçların açıklanması bekleniyor. Son dakika açıklamasıyla, İOKBS bursluluk sınavı sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından "www.meb.gov.tr" adresi üzerinden ilan edilecek.

BURSLULUK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bursluluk sınav sonuçları için belirlenen tarih ise 17 Mayıs 2024. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte, bursluluk hakkı kazanan öğrencilerin eğitim hayatlarındaki maddi yükün de azalacağını söyleyebiliriz.

BURSLULUK SINAVI SONUCU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.