Emekliler Yaşadı! Yüzde 20 İndirim Onları Bekliyor

Emekliler Yaşadı! Yüzde 20 İndirim Onları Bekliyor
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nun duyurduğu habere göre, PTT, emeklilere özel %20 indirim kampanyası başlatıyor, bu kampanya ile tüm emekli vatandaşlar kargo gönderimlerinde %20 indirimden faydalanabilecekler.

'Emekliler Yılı' kapsamında yapılan desteklere bir yenisi ekleniyor: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nun duyurduğu habere göre, PTT emeklilere özel %20 indirim kampanyası başlatıyor. Bakan Uraloğlu, emekli vatandaşların kargo indirim kampanyasından faydalanabileceklerini belirtti.

PTT'nin emeklilere yönelik başlattığı kargo indirim kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, emekli vatandaşlar için özel bir kampanya başlatıldığını ifade etti. Posta, kargo, bankacılık ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren PTT'nin bu kampanyasıyla tüm emekli vatandaşların kargo gönderimlerinde %20 indirimden faydalanabilecekleri belirtildi.

2024 yılının 'Emekliler Yılı' olarak ilan edilmesiyle birlikte devam eden kampanyalar hakkında konuşan Bakan Uraloğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilere yönelik desteklerine devam ettiklerini vurguladı. PTT tarafından başlatılan bu kampanya ile emekli vatandaşlar ayda en fazla 5 adet yurt içi varışlı kargo gönderimlerinde %20 indirimden faydalanabilecekler.

Bakan Uraloğlu, kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşların PTT iş yerlerine başvurarak T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri gerektiğini belirtti. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilerin PTT'nin resmi internet sitesi üzerinden veya PTT iş yerlerinden alınabileceğini de vurguladı.

Etiketler :