Uygun koşullarla konut sahibi, iş yeri sahibi olun! TOKİ başvuru süreci yeniden başladı

Uygun koşullarla konut sahibi, iş yeri sahibi olun! TOKİ başvuru süreci yeniden başladı
TOKİ uygun fiyata konut satışını tekrar başlattı. Kolay çözümlerle konut sahibi olma yolunu açan TOKİ konut sahibi olmak isteyenlere yeniden umut mu olacak? 36 ilde başlatılan cazip fırsatlar için vatandaş ne diyor? İşte tüm detaylar...

TOKİ Konut ve İş Yeri Satışı Devam Ediyor. TOKİ, 36 ilde konut ve iş yeri satışlarına devam ediyor. Bu fırsatla, kolay ödeme seçenekleri ile mülk sahibi olabilirsiniz. İşte detaylar…

TOKİ Başvuru Süreci

Başvuru süreci 36 ilde devam ediyor. Vatandaşlar, %15 peşin + 60 ay vadeyle iş yeri, %25 peşin + 72 ay vadeyle konut sahibi olabilir. Başvurular Emlak Müzayede sitesinden alınacak. Son başvuru tarihi 30 Mayıs.

TOKİ Konut ve İş Yeri Satışı

TOKİ, 36 ilde 33 konut ve 183 iş yerini 31 Mayıs’ta açık artırma ile satışa sunacak. Konutlar %25 peşin ve 72 ay vade, iş yerleri ise %15 peşin ve 60 ay vade ile alınabilir.

Konut Satışı Detayları

İstanbul, Ankara, Balıkesir, Çorum, Konya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Zonguldak, Rize, Siirt, Tunceli ve Kars’ta satışa sunulan konutlar %25 peşinat ve 72 ay vade ile satılacak.

İş Yeri Satışı Detayları

Tekirdağ, Kırklareli, Balıkesir, Ankara, Yalova, Çankırı, Eskişehir, Kayseri, Konya, Nevşehir, Afyonkarahisar, Erzurum, Gaziantep, Isparta, Diyarbakır, Sinop, Sivas, Kütahya, Osmaniye, Burdur, Adana, Elazığ, Kastamonu, Trabzon, Giresun, Uşak, Kars, Kırşehir ve Şanlıurfa’da satışa sunulan iş yerleri %15 peşin ve 60 ay vade ile satılacak.

Açık Artırma Detayları

Açık artırma 31 Mayıs’ta yapılacak. Etkinlik, Ankara The Green Park Hotel ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Teklifler Emlak muzayede internet sitesinden de verilebilecek. İnternet katılımı için kayıtlar, 30 Mayıs saat 14.00’a kadar alınacak.

TOKİ KONUT TEKLİF EKRANI