Büyükşehir’den Ladik’e yatırım

Büyükşehir’den Ladik’e yatırım
Ladik Düğün Salonu’nun ikmal inşaatında artık son aşamaya gelindiğini paylaşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mahallede çevre düzenlemesi ve asfalt çalışmalarının sürdüğünü kaydetti

Konya Büyükşehir Belediyesi, Sarayönü ilçesine bağlı Ladik Mahallesi'nde 4 bin metrekarelik bir alana inşa ettiği düğün salonunun tamamlanma sürecine girdi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tesisin son durumu hakkında yaptığı incelemelerde, belediyenin 31 ilçede sosyal hayatı geliştirmeye yönelik önemli adımlar attığını vurguladı. Altay, Ladik Düğün Salonu'nun tamamlanma aşamasına gelindiğini belirterek, bu salonun Ladik'te sosyal hayata önemli katkılar sağlayacağını ve genç çiftlere Konya'ya yakışır bir düğün imkanı sunacağını ifade etti. Ayrıca Ladik meydanında çevre düzenlemesi ve Ladik girişindeki sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını da bildirdi. Altay, Konya'nın 31 ilçesindeki çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini ve bu projelerin ilçe ve şehir için hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Altay ayrıca Ladik'te, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetleri arasında yer alan Bilgehanelerin yaz etkinliklerine katılan öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle sınıfları gezerek sohbet eden Altay, Bilgehanelerin gençler için önemli bir fırsat sunduğunu belirterek, öğrencilere başarılar diledi.