Ereğli Belediyesi’nden ücretsiz psikolojik destek

Ereğli Belediyesi’nden ücretsiz psikolojik destek
Ereğli Belediyesi, vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla gerçekleştirdiği Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Danışmanlığı hizmetleri ile her yaştan bireye destek olmaya devam ediyor.

Ereğli Belediyesi, vatandaşların karşılaştığı sorunlara çözüm üretmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla gerçekleştirdiği Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Danışmanlığı hizmetleriyle her yaştan bireye destek sunmaya devam ediyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü hizmet binasında hafta içi her gün, Oğuz Ata Sosyal Tesisleri içerisinde, kadınlara yönelik psikolojik destek ve öğrencilere yönelik eğitim danışmanlığı hizmetleri 09.00-16.00 saatleri arasında ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ereğli Belediye Başkanı Umut Akpınar, bu hizmetlerin toplumsal dayanışmayı güçlendireceğini, bireylerin psikolojik iyilik hallerini artıracağını ve gelecek nesillerin doğru rotalara yönlendirilmesine katkı sağlayacağını belirtti. Akpınar, "Halkımızın her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. Kadınlarımıza yönelik psikolojik danışmanlık ve öğrencilerimize yönelik eğitim danışmanlığı hizmetleriyle zorlu süreçleri birlik ve beraberlik içinde aşmalarını sağlamanın yanı sıra, öğrencilerimizin geleceğe umutla bakabilmelerine katkıda bulunmak büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu çerçevede hizmetlerimizi sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

Etiketler :