Fatih Terim 2 Yıllığına Ülkeye Geri Döndü! Yeni Takımı Merak Konusu Oldu

Fatih Terim 2 Yıllığına Ülkeye Geri Döndü! Yeni Takımı Merak Konusu Oldu
Yunanistan'da teknik direktörlük görevini üstlenen Fatih Terim yuvasına geri döndü. Fatih terim ülkemizdeki o takım ile anlaştı iddiaları

Fatih Terim, Panathinaikos'a imza attığı günden bu yana adından sıkça söz ettirmişti. Ancak, Yunan ekibiyle yollarını ayırdıktan sonra, Türkiye'deki futbol sahnesine geri dönmeye hazırlanıyor.

Panathinaikos ile şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Fatih Terim, ancak beklenenin altında bir performans sergileyerek takımıyla yollarını ayırdı. Bu ayrılığın ardından, Terim'in Beşiktaş ile görüşmeler yaptığı ortaya çıktı.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Panathinaikos ile yollarını ayırdıktan sonra Fatih Terim ile bir araya geldi. 'İmparator' lakaplı deneyimli teknik adamla yapılan toplantıda, Arat'ın Terim'e iki yıllık sözleşme teklif ettiği iddia edildi. Bu teklife sıcak bakan Fatih Terim'in, Beşiktaş'ın önerisine olumlu yanıt verdiği konuşuluyor.

Fatih Terim, Panathinaikos'ta yaklaşık 5 ay boyunca görev yaptı. Bu süre zarfında takımıyla 26 resmi maça çıkan Terim, 14 galibiyet, 6 beraberlik ve 6 mağlubiyet alarak 1.85 puan ortalaması elde etti.

Etiketler :