Konya'dan Yola Çıktık... Hasan Can Kaya Neye Uğradığını Şaşırdı

Konya'dan Yola Çıktık... Hasan Can Kaya Neye Uğradığını Şaşırdı
Konya'dan Yola Çıkıldı, Konuşanlar'da Şok İtiraf! Hasan Can Kaya'nın Arabası Mı Sürtüldü?

Hasan Can Kaya'nın sunuculuğunu üstlendiği Konuşanlar programında, bir konuk otoparkta yaşadığı olayı itiraf etti. Programın seyircilerini şaşkına çeviren bu anlar, Hasan Can Kaya'nın aracıyla ilgili gerilimi artırdı.

Konuk Otoparkta Arabaya Sürttüğünü İtiraf Etti!

Programa katılan bir kadın konuk, "Konya'dan dün yola çıktık. Arabayı ben kullanıyorum. Tam park edeceğim kırmızı bir araba gördüm. Çok güzeldi. Tam eşime gösterecektim ki otoparkta arabayı sürttüm" dedi. Bu itiraf stüdyoda şaşkınlık yarattı.

Hasan Can Kaya'nın Şaşkınlığı!

Markasını soran Hasan Can Kaya, aldığı cevap karşısında şoke oldu. Konuk, "Fotoğrafı var göstereyim mi?" diyerek komedyeni daha da şaşırttı. Bu anlar, programın ilgiyle izlenen bölümleri arasında yer aldı.

Ünlü Komedyenin Arabası Mı Sürtüldü?

Stüdyodaki bir konuk ise Hasan Can Kaya'ya espriyle yaklaşarak, "Bu da senin s..ış hikayen olsun" dedi. Bu esprili anlar, programın mizahi havasına renk kattı.

Kaya'nın Lüks Arabası ve Kazancı Gündemde

Hasan Can Kaya, geçtiğimiz günlerde kırmızı lüks spor arabası ile görüntülenmişti. Pahalı arabasıyla dikkat çeken komedyenin kazancı da merak konusu oldu. Programın eğlenceli atmosferi ve sürprizleri, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Etiketler :