Meram Belediyesi’nden Sefaköy’e halı saha

Meram Belediyesi’nden Sefaköy’e halı saha
Meram Belediyesi, çocukların ve gençlerin modern, güvenli ve sağlıklı alanlarda spor yapmalarının önünü açmak adına yatırımlarını sürdürüyor.

Meram Belediyesi, ilçe genelinde 16 halı saha projesinin ardından Sefaköy'e ek olarak 17. halı sahayı kazandırarak gençlerin modern, güvenli ve sağlıklı ortamlarda spor yapmalarını sağlıyor. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ilçenin gençlerini geleceğe hazırlamak amacıyla her geçen gün artan halı saha sayısıyla ilgili çabalara devam ettiklerini vurguladı.

Meram Belediyesinin ilçeye kazandırdığı halı sahalar;

Projenin ilk etabında, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu, Çelebi Hüsamettin Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hadimi Anadolu Lisesi, Mehmet-Kadir Özgüzar Ortaokulu, Şifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Akif İnan Anadolu Lisesi, Şehit Fethi Sekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turan Bilge Ortaokulu, Ali Yaman Ortaokulu, Ahmet Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu’na halı saha kazandıran Meram Belediyesi, projenin ikinci etabında da Alparslan Mahallesi’nde Fen Lisesi’nde, Çarıklar Mahallesi’nde Fatih İlköğretim Okulu’nda, Kavak Mahallesi’nde Kavak İlköğretim Okulu’nda, Hatunsaray Mahallesi’nde Hatunsaray İlköğretim Okulu’nda ve Yeşiltekke Mahallesi’nde yapımına başladığı halı sahaları tamamlayarak, gençlerin hizmetine sundu. Öte yandan Meram Yeniyol üzerinde bulunan halı saha da belediye tarafından baştan sona yenilendi. Meram Belediyesi son olarak ilçenin önemli mahallelerinden biri olan Sefaköy’e de halı saha kazandırdı.

Etiketler :