Yaman eski sanayide esnafın sorunlarını dinledi

Yaman eski sanayide esnafın sorunlarını dinledi
CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, ziyaretler kapsamında Eski Sanayi’de esnafların sorunlarını dinledi. Yaman, sorunların çözümünün takipçisi olacaklarını söyledi.

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, Eski Sanayi bölgesinde esnafların sorunlarını dinlemek üzere gerçekleştirdiği ziyaretlerde, sorunların çözümü için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti.

Esnaf ziyaretlerine CHP Konya İl Başkan Yardımcıları da katıldı.

Bekir Yaman, esnafla yapılan ziyaretlerle ilgili şu ifadeleri kullandı: “Eski Sanayi’de, il başkan yardımcılarımızla birlikte esnafımızı ziyaret ettik ve sorunlarını dinledik. Esnafımızın, yüksek fiyatlar, düşen satışlar ve talep eksikliği gibi sorunlardan şikayetçi olduğunu gördük. Ayrıca, artan yaşam maliyeti ve kira gibi giderlerle başa çıkmakta zorlanıyorlar. Piyasadaki belirsizlik ve ekonominin genel durumundan kaynaklanan endişeler de eklenince, esnafımızın gelecek kaygıları daha da artıyor. Partimiz CHP iktidarında, esnafımızın sorunlarını çözerek, rahatlamasını sağlayacağız. Her zaman esnafımızın yanında olacağız ve onların büyümesi ve hayatlarını sürdürebilmeleri için elimizden geleni yapacağız.”