23 Nisan'da Hangi Devlet Daireleri ve Kurumlar Kapalı

23 Nisan'da Hangi Devlet Daireleri ve Kurumlar Kapalı
23 Nisan Salı günü tüm yurtta ilan edilen resmi tatil sebebiyle vatandaşlar, 23 Nisan salı gününe denk gelen iş ve işlemlerini halledebilmek için kamu kurum ve kuruluşlarının hangi düzeyde hizmet vereceğini veya vermeyeceğini sizler için araştırdık.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta Salı günü büyük coşkuyla kutlanacak. Sabah yapılacak törenlerin ardından öğlene kadar sürecek olan etkinlikler ve çocuklar için akşam saatlerine kadar çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından organize edilen eğlencelerle gün boyu kutlama etkinlikleri devam edecek.

Peki idari tatillerde asgari düzeyde de olsa personelle vatandaşa hizmet vermeye devam eden kamu kurum ve kuruluşları 23 Nisan resmi tatilinde hizmet vermeye devam edecek mi?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle tüm yurtta bir günlük resmi tatil ilan edildi. 23 Nisan resmi tatili sebebiyle kamu kurumları kapalı olacak. 23 Nisan Salı günü borsa, noterler, tüm resmi ve özel bankalar, eczaneler, sağlık ocakları, aile hekimleri, hastaneler kapalı olacaktır.

23 Nisan tarihinde hastanelerin acil servisleri, jandarma ve polis teşkilatı hizmet vermeye devam edecektir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.