POMEM sınav başvuru ücreti belli oldu, Peki POMEM ücretleri nereye yatırılacak?

POMEM sınav başvuru ücreti belli oldu, Peki POMEM ücretleri nereye yatırılacak?
Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) 31. dönem sınavı için başvurular başladı. Toplamda 7.500 öğrenci alınacak; bunların 6.000'i lisans mezunu erkek, 1.500'ü ise kadın adaylardan oluşacak. Adaylar, sınav başvuru ücretlerini yatırmaya devam ediyor.

31. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) sınav başvuruları için adaylar, belirlenen ücreti Polis Akademisi'nin yönlendirdiği bankalara yatırıyorlar.

POMEM sınav başvuru ücreti belli oldu, Peki POMEM ücretleri nereye yatırılacak?

POMEM sınav tarihi merakla beklenirken, ön eleme sonucunda 37.336 erkek ve 15.000 kadın olmak üzere toplamda 52.336 aday sınav için uygun bulundu. POMEM başvuru ücreti detayları şöyle:

POMEM Sınav Başvuru Ücreti Ödeme Bilgileri

31. Dönem POMEM sınavına katılmaya hak kazanan adaylar, 1.050,00 TL'lik sınav başvuru ücretini 18 Nisan 2024 Perşembe günü saat 09.00 ile 25 Nisan 2024 Perşembe günü saat 17.00 arasında Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi'nde bulunan “31. Dönem POMEM Giriş Sınavı” hesabına yatırmalıdır. Ödeme Halkbank şubeleri, ATM'leri ve internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilir.

31. Dönem POMEM Sınav Tarihi

POMEM için ön başvuru sonuçları açıklanmış olup, sınav tarihi henüz belirlenmedi. Başvuru sürecinin 25 Nisan'da sona ermesiyle birlikte sınav tarihinin de kısa süre içinde açıklanması beklenmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.