TOKİ işyeri ve konut satışında indirim yapacak, Peki TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlıyor?

TOKİ işyeri ve konut satışında indirim yapacak, Peki TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlıyor?
TOKİ'nin iş yeri ve konut satışlarında uyguladığı indirim kampanyaları büyük ilgi görüyor. Geçen yıl yapılan %25 oranındaki TOKİ indirim kampanyası, konut ve iş yerleri için büyük bir fırsat sunmuştu. Peki, TOKİ tarafından konut ve iş yeri sahiplerine yönelik yeni bir indirim kampanyası ne zaman düzenlenecek? İşte bu konudaki son gelişmeler...

TOKİ, geçmişte ev ve iş yeri sahiplerine yönelik yüzde 25 indirim kampanyası düzenlemişti, ancak 2024 yılı için henüz yeni bir indirim kampanyası tarihi açıklanmadı.

Geçtimiz sene yüzde 25 oranında TOKİ indirim kampanyası düzenlemişti

toki-isyeri-ve-konut-satisinda-indirim-yapacak-peki-toki-indirim-kampanyasi-ne-zaman-basliyor.webp

2023 yılında başlatılan kampanya, borcunu peşin ödemek isteyen alıcılar için geçerliydi ve başvuranların güncel taksitlerini ödemiş olmaları ve herhangi bir geriye dönük borç veya emlak vergisi borçlarının olmaması gerekiyordu.

Kampanyadan yararlanmak için, taksit ödemeleri en geç 2022 yılı Haziran ayında başlamış olmalı ve taksit sayısı 12 aydan az kalmamalıydı. Ayrıca, katılımcılar, konut kredisi kullanmak için sözleşme imzaladıkları bankalardan finansman sağlayabileceklerdi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.