Sıcaktan Kavrulamaya Devam! 11 Haziran Konya'da Hava Nasıl Olacak ?

Sıcaktan Kavrulamaya Devam! 11 Haziran Konya'da Hava Nasıl Olacak ?
Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde genelinde, çok bulutlu olacağının beklendiği bildirildi.

Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde genelinde hava durumunun çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji 8. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, bölgede hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmediği ifade edildi. Rüzgarın kuzey yönlerden hafif yer yer orta kuvvette eseceği öngörülüyor.

Ankara'da parçalı ve çok bulutlu bir hava beklenirken, akşam saatlerine kadar kuzey çevrelerinde kısa süreli ve yerel sağanak yağışlar görülebilir. İstanbul'da ise parçalı ve çok bulutlu bir hava beklenmektedir. İzmir'de parçalı ve çok bulutlu bir hava öngörülürken, Adana'da parçalı yer yer çok bulutlu bir hava hakim olacak ve akşam saatlerine kadar kıyı kesimlerinde sağanak yağışlar beklenmektedir.

Antalya'da az bulutlu bir hava hakim olacak ve zamanla parçalı bulutlu bir hava öngörülmektedir. Samsun'da parçalı ve çok bulutlu bir hava beklenirken, sabah saatlerinde il genelinde, öğle saatlerinde ise iç kesimlerde aralıklı sağanak yağışlar görülebilir. Trabzon'da parçalı ve çok bulutlu bir hava beklenirken, aralıklı sağanak yağışlar görülebilir. Erzurum'da ise parçalı ve yer yer çok bulutlu bir hava öngörülmektedir. Diyarbakır'da ise az bulutlu ve açık bir hava beklenirken, sıcaklıklar 35 dereceye kadar yükselebilir.

Etiketler :