Bakanlıktan öğretmenlere özel indirimli cep telefonları ve tablet bilgisayarlar

Bakanlıktan öğretmenlere özel indirimli cep telefonları ve tablet bilgisayarlar
Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim neferlerine Minnet kampanyası adı altında 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel bir indirim programı uygulamıştı. Söz konusu indirim programı kapsamında öğretmenlere Samsung büyük indirimler yapacaktır. Hangi ürünlerde indirim yapılacak? Başvurular nasıl gerçekleştirilecek? Detaylar haberimizde...

Milli Eğitim Bakanlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde yayınlamış olduğu kampanyalarla öğretmenleri sevindirmişti. 3 Mayıs tarihinde öğretmenlerin telefonlarına gelen kısa mesajlarda aynı kampanyaların yine devam edeceği bildirildi.

Söz konusu kampanyalar gereği Samsung seçili ürünlerde öğretmenlere %30 oranında indirim sağlayacaktır. Belirlenen ürünlerin çeşidi bir hayli fazladır. Cep telefonlarından, akıllı saatlere, beyaz eşyalardan, tablet bilgisayarlara varana kadar geniş bir yelpaze belirlenmiştir.

Belirlenmiş olan ürünlere ulaşmak için Milli Eğitim Bakanlığı bir site yayınlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlemiş olduğu kampanyadan yararlanmak için kullanılan siteye giriş için tıklayınız.
Aynı zamanda ürünlerin de görülebileceği site Samsun teknolojik aletlerini sergilemektedir.

Söz konusu kampanyada yer alan diğer fırsatları görmek için tıklayınız.

Konya Manşet / ÖZEL HABER

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.