AÖL kayıt yenileme ücreti ne kadara çıkarıldı?

AÖL kayıt yenileme ücreti ne kadara çıkarıldı?
AÖL kayıt yenileme işlemleri öğrenciler liseyi açıktan okuyanlar için gündemdeki yerini koruyor. AÖL 2. dönem kayıt yenileme ücreti ne kadar oldu? AÖL kayıt yenileme işlemleri ne zaman sona erecek? Tüm ayrıntılar...

AÖL KAYIT YENİLEME TARİHLERİ

AÖL 3. dönem kayıt yenileme işlemleri 19 Nisan'da başlamış olup, 13 Mayıs 2024 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir.

AÖL KAYIT YENİLEME ÜCRETİ NE KADARA ÇIKARILDI?

Kayıt yenileme ücreti olarak belirlenen sınav katılım bedeli 250 TL'dir. Bu ücret, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına, kredi kartı veya banka havalesi (T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Türkiye Halk Bankası) aracılığıyla yatırılabilir.

AÖL SINAV ÜCRETİ YATIRMA ADRESİ

İlgili ödeme https://odeme.meb.gov.tr adresinden gerçekleştirilebilir.

AÖL KAYIT YENİLEME YERİ

Kayıt yenileme işlemleri il ve ilçelerdeki Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri aracılığıyla yapılabilmektedir.

Kayıt yenileme işlemi yapmayan öğrenciler sınavlara katılamayacaklar ve kayıt işlemleri belirlenen takvim doğrultusunda tamamlanacaktır. Kayıt yenileme ücretinden muaf olan öğrenciler, kayıtlarını MEBİM veya ilgili halk eğitimi merkezi müdürlüğü aracılığı ile bizzat yaptırmalıdır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.