ATA AÖF vize sınav tarihi belli oldu

ATA AÖF vize sınav tarihi belli oldu
Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi (ATA AÖF), 2024 yılı bahar dönemi vize sınavları için hazırlıklarını tamamladı. Öğrenciler, sınav giriş belgelerini resmi internet sitesi üzerinden erişebilir durumda. İşte detaylar:

ATA AÖF Bahar Dönemi Vize Sınavları

ATA AÖF vize sınavları, 27 ve 28 Nisan tarihlerinde üç farklı oturumda gerçekleştirilecek. İlk oturum 27 Nisan sabahı saat 09:30'da başlayacak, ikinci oturum aynı günün öğleden sonra 14:00'te, üçüncü ve son oturum ise 28 Nisan öğleden sonra 14:00'te yapılacak. Öğrenciler, sınav giriş belgelerini https://obs.atauni.edu.tr/ adresinden görüntüleyebilirler.

ATA AÖF Sınav Takvimi

  • Vize Sınavları: 27-28 Nisan
  • Final Sınavları: 1-2 Haziran
  • Bütünleme Sınavları: 27-28 Temmuz
  • Üç Ders Sınavı (Mezuniyet): 24 Ağustos

ATA AÖF öğrencileri, sınavlar için gerekli tüm bilgilere ve güncellemelere Atatürk Üniversitesi'nin Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi'nin resmi internet sitesi aracılığıyla ulaşabilirler.

ATA AÖF SINAV TAKVİM EKRANI

Her bir sınav oturumu için ayrıntılı bilgi ve sınav kuralları da yine aynı adreste yer alıyor. Öğrencilerin sınavlara hazırlıklı olmaları ve belirlenen tarih ve saatlerde sınav merkezlerinde hazır bulunmaları önemlidir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.