AUZEF sınav giriş belgesi görüntüleme ekranı

AUZEF sınav giriş belgesi görüntüleme ekranı
İstanbul Üniversitesi AUZEF, 2024 Bahar Dönemi sınavları için geri sayımı başlattı. Öğrenciler, AUZEF sınav giriş belgelerini AKSİS kullanıcı adı ve şifresi kullanarak sorgulayabilecek. AUZEF Bahar Dönemi sınavlarının zamanı ve formatı hakkında merak edilenler neler? Ayrıca, AUZEF vize sınav giriş belgesi erişime açıldı mı? İşte detaylı 2024 AUZEF sınav takvimi.

AUZEF 2024 Bahar Dönemi ara sınavları (vize) 4-5 Mayıs 2024 tarihlerinde yapılacak. İstanbul Üniversitesi'nin AUZEF sınav giriş belgesi sorgulama ekranı http://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifre ile erişilebilir.

AUZEF sınav giriş belgesi görüntüleme ekranı

auzef-sinav-giris-belgesi-goruntuleme-ekrani.jpg

Sınavlar yüz yüze gerçekleşecek olup, sınav salonlarına giriş için Sınav Giriş Belgesi ve bir resmi kimlik kartı yeterli olacak.

Cep telefonu ile sınav salonuna giriş yasaktır. Final sınavları 29-30 Haziran 2024, telafi sınavları ise 3-4 Ağustos 2024 tarihlerinde yapılacak.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.