Emekliliğe Rağmen Mesleğine Aşık! 70 Yaşındaki Öğretmen Her Sabah Okulu Açıyor: "Bu Bir Aşk Hikayesi"

Emekliliğe Rağmen Mesleğine Aşık! 70 Yaşındaki Öğretmen Her Sabah Okulu Açıyor: "Bu Bir Aşk Hikayesi"
Emekli Öğretmen Mithat Yıldırım, 70 Yaşında Bile Öğrencilerinden Kopamıyor ve Her Sabah İlk Gelen O Oluyor!

Elazığ'da yaşayan 70 yaşındaki matematik öğretmeni Mithat Yıldırım, 5 yıl önce emekli olmasına rağmen her sabah erkenden kalkıyor, tıraşını oluyor ve takım elbisesini giyerek okula herkesten önce geliyor. Mesleğine olan aşkı, onu öğrencilerinden koparamıyor.

Mithat Öğretmen Okulun Kapısını Açıyor ve Öğrencilerini Sevgiyle Karşılıyor, Öğrenciler Sarılmadan Okula Girmiyor!

Mithat Yıldırım, Mustafa Kemal Ortaokulu'nu her sabah erkenden açıyor ve gelen tüm öğrencileri kapıda karşılıyor. Öğrenciler, Mithat öğretmenlerine sarılmadan sınıfa girmiyor, bu karşılamalar öğrencilerin gününe enerji katıyor.

Gün Boyunca Okul İşlerine Gönüllü Olarak Yardım Eden Yıldırım, Teneffüslerde Öğrencilerine Soru Çözerek Destek Oluyor!

Gün boyunca okulda gönüllü olarak çalışan Mithat Yıldırım, teneffüslerde öğrencilerin getirdiği soruları çözerek onlara yardımcı oluyor. Mesleğe yeni başlamış bir öğretmen gibi heyecanla görev yapmaya devam ediyor.

70 Yaşındaki Mithat Öğretmen, Mesleğine Olan Aşkını ve Öğrencilerine Duyduğu Sevgiyi Her Fırsatta Dile Getiriyor!

Mithat Yıldırım, mesleğine aşık olduğunu ve öğrencilerini çok sevdiğini belirtiyor. 70 yaşında olmasına rağmen 25 yaşındaki bir öğretmen enerjisiyle çalışmaya devam ediyor ve ülkenin geleceği için çocukları yetiştirmenin önemine vurgu yapıyor.

Mithat Yıldırım: "Okulu Ben Açıyorum ve Öğrencileri Karşılıyorum, Öğlen de Tekrar Kapıda Uğurluyorum!"

1981-82 eğitim öğretim yılında göreve başlayan Mithat Yıldırım, emekli olduktan sonra da okula gönüllü olarak gelmeye devam ediyor. Her sabah okulu açıyor, öğrencileri karşılıyor ve öğlenleri tekrar kapıda uğurluyor.

"Mesleğimi Çok Sevdiğim İçin Ayrılamıyorum, Bu Bir Aşk!" diyen Yıldırım, Öğrencilerine ve Mesleğine Aşkla Bağlı!

Öğrencilerini kendi çocukları gibi sevdiğini söyleyen Mithat Yıldırım, "Tekrar öğretmen olsam yine bu mesleği seçerdim" diyor. Mesleğine olan aşkı ve enerjisiyle, öğretmenlikten kopamıyor ve her gün okula gelmeye devam ediyor.

Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü: "Mithat Hoca ile Çalışmak Bizim İçin Büyük Bir Şans, Eğitim Gönüllülerinin Sayısı Artmalı!"

Okul müdürü İbrahim Bişi, Mithat öğretmenin okula gönüllü olarak büyük katkı sağladığını ve eğitim gönüllülerinin sayısının artması gerektiğini belirtiyor. Mithat hoca, yaz kış demeden sabahın erken saatlerinde okulda hazır bulunuyor.

Öğrenciler, Mithat Öğretmenlerini Çok Seviyor ve Onun Her Gün Okul Bahçesinde Kendilerini Beklemesine Bayılıyor!

Öğrencilerden Ezel Pekinci, servisten indikten sonra Mithat öğretmenlerine sarıldıklarını ve onu çok sevdiklerini belirtiyor. Öğrenciler, Mithat öğretmenlerinin onlara olan ilgisini ve sevgisini her fırsatta hissediyor.

Mithat Öğretmen Her İhtiyacımızda Yanımızda, Bizi Dinliyor ve Sorunlarımızı Çözüyor!

Öğrencilerden Deniz Öztürk, Mithat öğretmenin her ihtiyacında yardımcı olduğunu ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulduğunu ifade ediyor. Öğrenciler, Mithat öğretmenlerini çok seviyor ve ona büyük bir saygı duyuyor.