Öğretmenlere Bayram Öncesi Önemli Görev

Öğretmenlere Bayram Öncesi Önemli Görev
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekte olan ortaöğretim genel müdürlüğü tarafından öğrencilerin ve öğretmenlerin doldurması gereken anketler hazırlanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan ortaöğretim genel müdürlüğü, öğrenci ve öğretmenlerin doldurması gereken anketleri hazırladı. Bu anketler, liselerde görev yapan öğretmenler ve öğrenciler tarafından belirlenen tarihlerde tamamlanacak.

Amacı, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ortaöğretim okullarındaki öğrencilerin akademik becerilerini artırmak, gelişimlerini desteklemek, öğrenme kayıplarını telafi etmek ve tüm öğrencilere eşit öğrenme fırsatları sunmak olan Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, "OGM Materyal Web Sitesi"ni değerlendirmek üzere öğretmen ve öğrencilerin görüşlerini almak için bir anket çalışması başlattı. Bu çalışma, web sitesinin etkinliğini değerlendirmek ve gerektiğinde iyileştirmek için bir ihtiyaç analizi yapmayı hedefliyor.

Bu kapsamda, "OGM Materyal Öğretmen ve OGM Materyal Öğrenci Anketleri", 05 Haziran 2024 ile 14 Haziran 2024 tarihleri arasında liselerde görev yapan öğretmenler ve öğrenciler tarafından doldurulacak. Anketlere, "https://anket.meb.gov.tr/" web adresinden erişilebilecek.

Etiketler :