Ticaret Bakanlığı'ndan Heyecan Verici Haber: 328 Personel Alımında Yedek Adaylar Belli Oldu!

Ticaret Bakanlığı'ndan Heyecan Verici Haber: 328 Personel Alımında Yedek Adaylar Belli Oldu!
Ticaret Bakanlığı'ndan Heyecan Verici Haber: 328 Personel Alımında Yedek Adaylar Belli Oldu!
 1. Ticaret Bakanlığı'ndan Yeni Bir Duyuru: 328 Personel Alımı Devam Ediyor

  Ticaret Bakanlığı, sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli alımı duyurularını güncelliyor. Son duyuru, 328 personel alımı sonuçlarının ardından yapıldı ve yedek adaylar belirlendi.

 2. Kontenjanları İnceleyin: 328 Sözleşmeli Personel Alımı Detayları

  Alım kapsamında lise mezunları için 110 şoför, 30 temizlik görevlisi, 100 temizlik basit bakım onarım personeli kontenjanları açıklandı. Ön lisans mezunlarına ise 88 koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonu verildi.

 3. Yedek Aday Atama Duyurusu: 121 Adayın İsim Listesi Belli Oldu!

  Ticaret Bakanlığı, yedek aday duyurusunu 19 Nisan 2024 tarihinde yaptı. ASİL listedeki adayların belge teslimi yapmaması sebebiyle yeni isimler yedek adaylardan seçildi. Toplamda 121 aday yedek aday olarak seçildi.

 4. Taban KPSS ve Belgeler Açıklandı: 328 Güvenlik ve Destek Personeli İçin Detaylar

  ASİL listeye göre en düşük 65 KPSS puanıyla atama yapıldı. Taban puanlara ve istenilen belgelere dair detaylar açıklandı.

 5. Belge Teslim Tarihleri ve İstenilen Belgeler

  Yedek adaylar için belge teslim son tarihi 14 Haziran 2024 olarak belirlendi. İstenilen belgeler arasında beyan formu, mezuniyet belgesi, adli sicil kayıt belgesi, TC kimlik kartı fotokopisi, kamu görevlileri etik sözleşmesi, askerlik durum belgesi gibi belgeler yer alıyor

 6. Ek Belgeler ve Dikkat Edilmesi GerekenlerÖzel güvenlik görevlisi pozisyonuna yerleşen adaylardan istenilen ek belgeler arasında özel güvenlik kimlik kartının fotokopisi ve sağlık kurulu raporu bulunuyor. Sözleşmeli destek personeli pozisyonuna yerleşen adaylardan ise en az B sınıfı sürücü belgesi isteniyor. Belgelerin düzenlenip teslim edilmesi ve eksiksiz olması önemle vurgulanıyor.

Etiketler :