Milli Emlak çok ucuza tapu vermeye başladı!

Milli Emlak çok ucuza tapu vermeye başladı!
Milli Emlak ucuza tapu vermeye başladı! 4 bin TL’ ye tapu sahibi olabilirsiniz. Milli Emlak hangi iller için ucuza arsa satışlarını başlattı? Satışlar ne zaman olacak? İşte detaylar...

Taşınmaz fiyatları her geçen gün artmaya devam ediyor. Tapu sahibi olmanın zorlaştığı günlerde Milli Emlak Müdürlüğü’ nden müjdeli haber geldi. Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklamada 4 bin TL'den arazi satışı yapılacağı duyuruldu.

Çorum ve Kırıkkale'de satışa sunulan arazi için satış ihalesi yapacak. Bu kapsamda Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Çorum ve Kırıkkale de bulunan iki arazi satışa sunuldu. Satışa sunulan bu araziler uygun fiyata satılacak.

milli-emlak-cok-ucuza-tapu-vermeye-basladi.jpg

Satışlar ne zaman olacak:

Çorum ve Kırıkkale de bulunan araziler satışa çıkıyor. Çorum'da bulunan arazinin satış fiyatı 4 bin TL'den, Kırıkkale'de bulunan arazinin satış fiyatı da 7.350 TL'den satışa sunulmaktadır. Bu araziler KDV hariç fiyatla satılacak olup ihaleleri 24 Nisan ile 25 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.