Yerli otomobil TOGG için dev kampanya!

Yerli otomobil TOGG için dev kampanya!
Yerli otomobil TOGG sahibi olmak tüm vatandaşların hayali olurken TOGG sahibi olmak isteyen vatandaşlar için avantajlı kredi oranları sunulmaya devam ediyor. Vatandaşlar yerli ve milli otomobile sahip olmak için özel kredilerden faydalanabiliyorlar.

TOGG’ a özel kredi imkanları her geçen gün artıyor. Bankalar yerli ve milli otomobili almak isteyenlere kredi desteğinde bulunmaya devam ediyor. Verilen kredide ki amaç ise döner sermayeye destek olmak.

Alınan bilgilere göre bankalar yerli ve milli araç TOGG’a özel bir kredi kampanyası düzenliyor. Henüz tam olarak açıklanmayan kredi kampanyasında daha yüksek limitler ve daha avantajlı oranların olması bekleniyor. Bankalar tarafından kampanya kapsamında gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra kamuoyuna duyurulacağı ön görülmekte.

Ancak hali hazır da elektrikli araçlar için bulunan avantajlı kredi fırsatları bulunmakta. Son dönemin gözdesi olan elektrikli araç sahibi olmak için sizlerde aşağıdaki oranları inceleyerek bütçenize uygun kredi oranını bulabilirsiniz.

togg.webp

800.000 TL kredi imkanı

800.00 TL’ ye kadar kredi imkanından yararlanarak yerli otomobil TOGG sahibi olunabilir.

Elektrikli otomobillerde avantajlı kredi faiz oranları otomobil severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Peki elektirkli bir araç için kredi kullanımında kredi miktarına göre vade oranları nasıl değişiyor?

  • 0-1.600.000 TL arasında olan otomobiller için %70’ine kadar 48 ay,
  • 1.600.000 TL-3.000.000 TL arasında olan otomobiller için %50’ sine kadar 36 ay,
  • 3.000.000 TL-4.000.000 TL arasında olan otomobiller için %30’ una kadar 24 ay,
  • 4.000.000 TL-5.000.000 TL arasında olan otomobiller için %20’sine kadar 12 ay vade uygulanabiliyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.