Geçici işçi alınacak, OGM işçi alımı başvurusu ne zaman?

Geçici işçi alınacak, OGM işçi alımı başvurusu ne zaman?
Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatında görevlendirmek üzere 64 geçici işçi alımı yapacak. OGM işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden çevrim içi olarak yapılacak.

Orman Genel Müdürlüğü, 64 geçici işçi alımı yapacak. Alınacak pozisyonlar arasında aşçı, aşçı yardımcısı, elektrikçi, kaynakçı, sıhhi tesisatçı, iş makinası operatörü, traktör operatörü, garson, pastacı, temizlik görevlisi, bulaşıkçı, seracı, fidanlık işçisi, bahçıvan ve kimya laboratuvarı teknisyeni bulunmaktadır.

OGM işçi alımı başvurusu ne zaman? Geçici işçi alınacak

gecici-isci-alimi.webp

Başvurular, 29 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden yapılacak. Adaylar noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek, ve kura sonuçlarına göre sözlü ve uygulamalı sınavlara davet edilecekler.

İşe alım süreci ve sınavlarla ilgili detaylar ilgili Orman Bölge Müdürlükleri'nin internet sitelerinde duyurulacak. Adayların Türk vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması ve suç kaydının bulunmaması gibi şartlar aranmakta.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.