İŞKUR çok sayıda güvenlik görevlisi alımı yapacak

İŞKUR çok sayıda güvenlik görevlisi alımı yapacak
Binlerce kişinin beklediği güvenlik alım ilanları İŞKUR aracılığı ile yayınlandı. İşte başvuru detayları ve başvuru linki...

Türkiye genelinde KPSS şartı aranmadan İŞKUR üzerinden binlerce silahlı ve silahsız Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) alımı duyuruldu.

Başvuru yapacak adaylar en az lise mezunu olmalıdır. İş arayanlar için bu fırsat değerlendirilebilir.

Özellikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, İŞKUR kaydı bulunan, sağlık açısından engeli olmayan, askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olan, sürekli çalışabilecek durumda olan ve özel güvenlik kimlik kartına sahip adaylar başvurabilir.

Başvurular İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilir. Başvuru adımları oldukça basittir..

İş Arayan bölümüne giriş yaparak ilanları görebilir ve başvurmak istediğiniz kadroyu seçip ARA butonuna tıklamanız yeterlidir.

Özel Güvenlik Görevlisi alımları farklı illerde de gerçekleştirilecek olup, başvuracak adaylar bu illerdeki kadroları göz önünde bulundurmalıdır.

Başvuru için öncelikli iller arasında Antalya, Yalova, Gaziantep, Nevşehir, Ankara, Kocaeli, Adana ve İstanbul bulunmaktadır. Bu illerdeki Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonlarına başvurmak isteyenler İŞKUR'un internet sitesinden kolayca başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvurular İçin: https://esube.iskur.gov.tr/