Kamuya makam şoförü alınacak

Kamuya makam şoförü alınacak
Kamuya makam şoförü alınacağının duyurusu yapıldı. Özellikle B sınıfı ehliyeti olanların acil başvurmaları isteniyor.

B sınıfı ehliyet sahipleri için kamuda yeni bir kapı açılıyor. İŞKUR makam şoförü pozisyonlarına başvuru için çeşitli ilanlar yayınladı. Bu pozisyonlar için belirlenen şartları karşılayan ve hızlı hareket eden adaylar bu fırsatı değerlendirebilir.

Kamuya makam şoförü alınacak İŞKUR ilan ayrıntıları

İŞKUR'un web sitesinde yayınlanan makam şoförü ilanları çeşitli şehirlerde ve belirli şartlarla sunuluyor. İstanbul Yalova Kastamonu ve Ankara'da açık pozisyonlar var. Her ilanın son başvuru tarihi ve referans numarası belirtilmiştir.

Kamuya makam şoförü alımı başvuru koşulları

Adayların B sınıfı geçerli bir sürücü ehliyetine sahip olması kimlik ve ehliyet gibi belgeleri başvuru sırasında sunması gerekiyor. İŞKUR üzerinden online başvuru yapılmalı KPSS puanı şartı yok.

Kamuya makam şoförü alım için başvuru süreci

Başvurular İŞKUR'un resmi web sitesi üzerinden yapılır. İlanın referans numarası ile detaylara ulaşabilir başvuru formunu doldurabilirsiniz. Tüm detaylar ve belgeler eksiksiz sunulmalıdır.

İŞKUR MAKAM ŞOFÖRÜ ALIMI BAŞVURU EKRANI

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.