Sürekli işçi alınacak, MSB çok sayıda alım yapacağını duyurdu

Sürekli işçi alınacak, MSB çok sayıda alım yapacağını duyurdu
MSB sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Çok sayıda ihtiyaç bulunuyor. Başvuru yapmak isteyenler şartları yerine getirmeli. Kura çekimi söz konusu, koşulları yerine getirenler bir de kura çekimini bekleyecekler. Peki sürekli işçi alımı diğer detayları neler?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türkiye'de 1829 sürekli işçi alımı yapacak. Başvurular, İŞKUR üzerinden 24-29 Nisan tarihleri arasında kabul edilecek.

Başvuru sürecinin ardından kura çekimi yapılacak ve başarılı adaylar sözlü sınavlara davet edilecek. Kura çekimi, 16 Mayıs 2024'te Ankara'daki Eğitim Merkezinde noter huzurunda gerçekleştirilecek.

MSB İŞÇİ ALIMI İŞKUR BAŞVURU EKRANI

Başvuru koşulları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 ile 36 yaş arası olmak, suç kaydı bulunmamak ve belirli mesleki yeterliliklere sahip olmak yer alıyor. İlgili şartları sağlayan adaylar, sadece bir iş yeri ve meslek koluna başvurabilir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.