Okullar arası turnuvalar düzenlenecek

Okullar arası turnuvalar düzenlenecek
Her yıl yapıldığı gibi bu yıl da önce ilçe merkezlerinde ardından il merkezlerinde nihayetinde ise Türkiye genelinde akıl ve zeka oyunları kapsamında turnuvalar düzenlenecektir. Peki bu turnuvalar ne zaman düzenlenecek? Katılım şartları nelerdir?

Her sene olduğu gibi bu yıl da okulların belirtilen akıl ve zeka oyunları alanlarında birincileri okullar arası ilçe merkezinde düzenlenecek olan turnuvalara katılacaklar. Okullar arası turnuvalarda kendi alanında birinci olan öğrenciler ilçe Merkezlerindeki turnuvalarda ter dökecek.

Yarışmaya katılan öğrenciler arasından dereceye giren öğrencilere madalya ve ödüller verilecek.
birinci olanlar ise il birinciliği için il merkezinde düzenlenecek olan turnuvalara katılacaklar.
İl merkezlerine düzenlenecek olan turnuvalarda da şampiyon olmaları durumunda mayıs ayında düzenlenecek olan Türkiye geneli akıl ve zeka oyunları turnuvasına katılacaklardır.

Öğrencilerle beraber turnuvada öğrencilerin danışman öğretmeni durumunda olan çalıştırıcı öğretmenler de ödül alacaklar.

Ayrıca turnuvalarda dereceye giren veya girmeyen katılım sağlayan tüm öğrencilere e-okul üzerinden sosyal etkinlikler alanından girişler yapılacaktır.

Söz konusu girişler karnede gözükecektir.

Konya Manşet/ ÖZEL HABER

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.