34 bin TL maaşla memur alımı olacak, Peki hangi kurumlar kaç kişi alacak?

34 bin TL maaşla memur alımı olacak, Peki hangi kurumlar kaç kişi alacak?
315 Memur Alımı Başladı: En Az 34 Bin 235 TL Maaş! TÜBİTAK, Darphane, Aile Bakanlığı ve Daha Fazlası... Türkiye'nin altı farklı kamu kurumu, geniş çaplı yeni personel alımı için ilanlar yayınladı. Ankara Bilim Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, TÜBİTAK, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı toplamda 315 yeni personel alacak.

315 Kişilik Kamu Personeli Alımı Başlıyor! En Düşük Memur Maaşı 34 Bin 235 TL! TÜBİTAK, Darphane, Aile Bakanlığı ve Üniversiteler... Türkiye'nin önde gelen altı kamu kurumu, çeşitli pozisyonlarda toplam 315 personel alımı yapacak. Ankara Bilim Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, TÜBİTAK, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kapılarını açıyor.

34.000 TL maaşlı memur alımları başladı, Peki başvuru koşulları neler?

34-bin-tl-maasla-memur-alimi-olacak-peki-hangi-kurumlar-kac-kisi-alacak.webp

TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde 236 araştırmacı ve teknik personel, Darphane'de 25 işçi ve Aile Bakanlığı'nda 45 sözleşmeli bilişim personeli için başvurular alınacak.

Akademik alanda ise üniversiteler 9 akademik personel alacak. Başvurular çeşitli platformlar üzerinden yapılabilecek: TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi, İŞKUR internet sitesi, e-Devlet ve üniversitelerin resmi web sayfaları. İş arayanlar için kariyer ve maaş bilgileri ile dolu bu büyük fırsatları kaçırmayın!

EN DÜŞÜK MEMUR MAAŞI

Bekar: 30 bin 372 TL

Sendikalı evli: 32 bin 639 TL

Sendikalı bekar: 30 bin 910 TL

MEMUR

Önceki maaş: 22 bin 938 TL

Zamlı maaş: 34 bin 235 TL

Kaynak:Takvim

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.