Bakanlık 148 bin TL maaş verecek, ASHB başvuru koşulları neler, ASHB kadro detayları

Bakanlık 148 bin TL maaş verecek, ASHB başvuru koşulları neler, ASHB kadro detayları
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ASHB), personel alımı için 74.250 TL'den başlayıp 148.500 TL'ye kadar ulaşan maaş aralıklarında iş fırsatı sunduğunu duyurdu. Başvurular, e-Devlet (Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı/Kariyer Kapısı) ve Kariyer Kapısı platformları üzerinden online olarak yapılabilecek. İlan ile birlikte başvuru sürecine ve şartlarına dair detaylar da adaylarla paylaşıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, merkez teşkilatında istihdam edilecek bilişim personeli için 74.250 TL ile 148.500 TL arasında maaşla personel alacağını duyurdu.

148 bin TL maaşla personel alınacak, ASHB kadro durumu ve başvuru tarihi

bakanlik-148-bin-tl-maas-verecek-ashb-basvuru-kosullari-neler-ashb-kadro-detaylari.jpg

Başvurular, 24 Nisan 2024'te başlayıp 10 Mayıs 2024'e kadar e-Devlet ve Kariyer Kapısı üzerinden online olarak yapılabilir.

Başvuru koşulları arasında en az 70 KPSS puanı ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıma zorunluluğu bulunmaktadır.

Posta yoluyla veya diğer yöntemlerle yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.