OGM personel alacak mı? OGM işçi alımı hangi pozisyonlara alım olacak? Kaç kişi alınacak? Maaş ne veriyorlar?

OGM personel alacak mı? OGM işçi alımı hangi pozisyonlara alım olacak? Kaç kişi alınacak? Maaş ne veriyorlar?
OGM personel alacak mı? OGM işçi alımı hangi pozisyonlara alım olacak? Kaç kişi alınacak? Maaş ne veriyorlar? Kaç kişi alınacak? Maaş ne veriyorlar? Orman Genel Müdürlüğü, 64 geçici işçi alımı yapacak ve başvurular 29 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında İŞKUR internet sitesi üzerinden alınacaktır.

OGM personel alacak mı? OGM işçi alımı hangi pozisyonlara alım olacak? Kaç kişi alınacak? Maaş ne veriyorlar? Adaylar, sözlü ve uygulamalı sınav için noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecek.

Genel başvuru şartları arasında Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak ve çeşitli suçlardan mahkum olmamış olmak gibi kriterler bulunmaktadır.

Ayrıca, her aday sadece bir iş ilanına başvurabilecek. İlgili Orman Bölge Müdürlüklerinin resmi internet sitelerinden başvuru ve sınav detayları duyurulacak. Kura çekimi 13-17 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Ayrıca, garson, aşçı yardımcısı, seracı, pastacı ve kaynakçı gibi çeşitli pozisyonlar için özel şartlar belirlenmiştir. Bu şartlar arasında eğitim düzeyi, yaş sınırlamaları ve sağlık raporu gibi özellikler yer almaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.