Temizlik, güvenlik, sekreter, sağlıkçı alımları olacak, Peki başvurular nereden yapılacak?

Temizlik, güvenlik, sekreter, sağlıkçı alımları olacak, Peki başvurular nereden yapılacak?
Türkiye çapındaki hastaneler için binlerce sağlık personeli ve diğer işçi pozisyonlarına alımların başladığı İŞKUR üzerinden ilan edildi! Bu kapsamda, temizlik, güvenlik, sekreterlik ve sağlık sektörü gibi çeşitli alanlarda pozisyonlar için başvurular açık. Alım yapılacak olan detaylı pozisyonlar ve başvuru için gerekli bilgiler haberimizde yer alıyor.

Türkiye çapında sağlık sektörüne yenilikçi bir katkı sağlanacak! İŞKUR, çeşitli hastaneler için binlerce sağlık personeli, sekreter, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi ve klinik destek elemanı alımının yapılacağını duyurdu. Bu alımlar, sağlık sektöründe çalışmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor ve başvuru sürecinin nasıl işleyeceği konusunda detaylar haberimizde mevcut.

İŞKUR kayıtlı işsizler arasından seçilecek adayların ilgili eğitim düzeyine ve bazı pozisyonlar için gerekli sertifikalara sahip olmaları gerekiyor, ayrıca sağlık durumlarının bu işler için uygun olması zorunlu. Başvurular, İŞKUR'un e-Şube sistemi üzerinden yapılabilir, sistem iş arayanların boş pozisyonları kolayca bulmalarını ve online olarak başvuru yapmalarını sağlıyor.

Başvurularınızı 'Başvurularım' sekmesinden takip edebilir ve iş görüşmesi sonuçlarını sistem üzerinden ya da e-posta yoluyla öğrenebilirsiniz.

HASTANELERE GÜVENLİK, SEKRETER, SAĞLIKÇI ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Konyamanset.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.